حمل و نقل شهری

اتوبوس بهشت زهرا

حمل و نقل شهری، یکی از نیازهای اصلی جوامع مدرن و پیشرفته امروزی و به عبارت دیگر شرکت واحد و شرکت های حمل و نقل شهری می باشد. بخشی از وظیفه حمل و نقل شهری و شرکت واحد بر عهده دولت و بخشی نیز بر عهده مجموعه ها و موسسات خصوصی می باشد. بهتر است بدانید که مجموعه های خصوصی سهم بیشتری از حمل و نقل شهری را بر عهده دارند و بیشتر جابجایی هایی که در سطح شهرها در حال انجام می باشد بواسطه حضور این مجموعه ها میسر شده است. از جمله وسایل نقلیه ای که در حمل و نقل شهری و شرکت واحد کاربرد بسیار زیادی دارد اتوبوس است. شرکت واحد و شرکت های اجاره اتوبوس در تهران و سایر شهرها وجود دارند که به کمک آن ها می توان تعداد نفرات زیادی را برای حضور در مراسمی خاص جابجا نمود.

سرویس حمل و نقل شهری

شرکت واحد نامی آشنا برای همگی است و به خوبی می دانیم که سهم عمده ای در حمل و نقل درون شهری دارد. شرکت واحد یک شرکت متشکل از اتوبوس های استاندارد و به روز دنیا برای سفرهای درون شهری می باشد که رانندگی این اتوبوس ها را نیز افراد متعهد و همچنین با تجربه بر عهده دارند. اتوبوس های درون شهری به خاطر اینکه بیشترین کاربرد و استفاده آن در شرکت واحد می باشد بین مردم به اتوبوس های شرکت واحدی معروف شده اند و این اتوبوس های هم تیپ شرکت واحد یا درون شهری به افرادی که به صورت موقت جهت ایاب و ذهاب به آن ها نیاز داشته باشند به آن ها اجاره داده می شوند. این اتوبوس ها با اتوبوس های شرکت واحد تفاوت هایی دارند من جمله در در اتوبوس های شرکت واحد به خاطر تعدد جابجایی مسافر جنس صندلی آن باید مقاوم تر و جمع و جورتر باشد و به دلیل مسافت کوتاه در جابجایی اتوبوس شرکت واحد لزومی به استفاده از صندلی مبله و کولر نمی باشد ولی در اتوبوس های شرکت واحد گشت تهران در مدل های درون شهری مدل صندلی آن ها با اتوبوس های درون شهری تفاوت داشته و همگی دارای کولر می باشند.

در سرویس حمل و نقل شهری مجموعه های کوچک و بزرگ زیادی مشغول به فعالیت هستند که شرکت واحد با پوشش دهی خطوط شهری سهم بسزایی در حمل و نقل شهری دارد، از جمله مجموعه های فعال سرویس حمل و نقل شهری واحد گشت تهران می باشد. واحد گشت تهران برای سرویس حمل و نقل شهری به سرویس دربستی توجه ویژه ای کرده است و با اجاره اتوبوس دربستی و وی آی پی از این مجموعه به این موضوع پی خواهید برد.

حمل و نقل شهری واحد گشت

اتوبوس هایی که در واحد گشت تهران به کار گرفته شده اند از لحاظ امکانات، آسایش و آرامش مسافران جزو بهترین ها هستند. از امکاناتی که با اجاره اتوبوس دربستی و اجاره اتوبوس تشریفاتی از شرکت واحد گشت تهران شامل حال مسافران خواهد شد می توان به صندلی مبله راحت، یخچال و آبسردکن، سیستم سرمایش و گرمایشی مناسب و همچنین راننده مجرب اشاره نمود.

حمل و نقل شهری

سرویس دربستی درون شهری

اتوبوس هایی که برای سرویس دربستی درون شهری در مجموعه واحد گشت تهران در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از اتوبوس های درون شهری، برون شهری (تشریفاتی). در سرویس دربستی درون شهری میزان تسلط راننده به مناطق مختلف شهر بسیار مهم است که به همین خاطر مجموعه واحد گشت سعی نموده تا از مجرب ترین رانندگان برای ارائه سرویس های شرکت خود استفاده نماید. قیمت مناسب سرویس دربستی درون شهری واحد گشت تهران این مجموعه را در زمره مجموعه هایی قرار داده است که با نازلترین قیمت ها خدمات شرکت خود را ارائه می دهند.

  • اجاره اتوبوس درون شهری یا اتوبوس های هم تیپ اتوبوس شرکت واحد

اجاره این اتوبوس ها از نظر ریالی مقرون به صرفه تر می باشد.

  • اجاره اتوبوس تشریفات یا برون شهری یا اتوبوس های هم تیپ اتوبوس های ترمینال مسافربری

این اتوبوس ها دارای ظاهری زیباتر و به روز تری می باشند و علاوه بر امکانات اتوبوس های درون شهری دارای یخچال نیز می باشند.

  • اتوبوس دربستی

از خدمات بسیار ارزنده ای که توسط شرکت واحد گشت تهران به متقاضیان و شهروندان ارائه می شود اتوبوس دربستی ویژه (اتوبوس شهری یا مدل شرکت واحد و اتوبوس تشریفات-برون شهری) می باشد. اتوبوس های درون شهری به دلیل استفاده زیاد آن ها در شرکت واحد به اتوبوس های شرکت واحدی معروف شده اند. سرویس دربستی این اتوبوس های درون شهری نسبت به سایر مدل های برون شهری (تشریفاتی و یا ترمینالی) مقرون به صرفه تر است و استفاده از این اتوبوس ها (درون شهری یا مدل شرکت واحد) برای مسافت های کوتاه راحت و مطمئن می باشد.