درباره واحد گشت تهران

درباره واحد گشت تهران

در گذشته زیر مجموعه ای از شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اجاره اتوبوس های این شرکت به صورت دربستی نیاز شهروندان تهرانی را برای اجاره اتوبوس دربستی ارزان قیمت برطرف می کرد. شهروندان تهرانی در طول زمان عادت کردند که برای اجاره اتوبوس شرکت واحد در جستجوی عبارت واحد گشت باشند. بیشترین استفاده از واحد گشت برای ایاب ذهاب بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری است. به گونه ای که بیشترین استفاده از اتوبوس های دربستی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برای حمل و نقل اقوام تازه متوفی و ایاب و ذهاب بهشت زهرا استفاده می شود. ما در بین کسانی که این خدمات را ارائه می دهند یکی از قدیمی ترین، خوشنام ترین و به روزترین ارائه دهندگان این سرویس هستیم. برای اجاره اتوبوس دربستی کافی است با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید تا اتوبوس درخواستی شما در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما ارسال و خدمات کامل به شما ارائه دهد.

بیشترین مورد استفاده از اتوبوس واحد گشت برای سرویس بهشت زهرا و ایاب و ذهاب مراسم خاکسپاری است. به همین جهت و با توجه به شرایط ویژه ای که خانواده های عزادار دارند، دربستی کاران پایتخت تمام تلاش و همت خود را برای ارائه سرویس سریع و مطلوب به این عزیزان معطوف می کند.

بهترین راهکار برای رفت و آمد دسته جمعی به اقصی نقاط تهران اجاره اتوبوس VIP در تهران است. ما قدیمی ترین و معتبرترین سامانه اجاره اتوبوس دربستی در کشور هستیم که از قدیم با نام واحدگشت شناخته شده است. شما در هر ساعتی از شبانه روز و در هفت روز هفته، حتی روزهای تعطیل می توانید با شماره تلفن شبانه روزی ما تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن، اتوبوس شهری یا واحد گشت بهشت زهرا را به صورت دربستی اجاره کنید.

ایاب و ذهاب برای مهمانان ویژه با اتوبوس دربستی VIP

رویدادهای مهم که در آن مهمانان ویژه یا مهمی را دارید و نیاز به ایاب و ذهاب است، با استفاده از سرویس اجاره اتوبوس دربستی VIP از بابت تمیزی، شیک بودن و راحتی اتوبوس آسوده خاطر می شوید. این اتوبوس ها قبل از هر سرویس شستشو داخلی و بیرونی انجام می شود و از تهویه مطبوع عالی برخوردار است تا در بهترین شرایط مهمانان شما جابجا شوند. اجاره اتوبوس دربستی VIP می تواند انتخاب مدیران باشد. برای مسافرت های طولانی برای مسافرین هم این سرویس به صرفه است و آسودگی سفر را در مسیر طولانی تضمین می کند.

ما سال ها است مفتخریم که خدمات واحد گشت تهران را ارائه می کنیم. در طول سالیان سال، نام ما به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های اجاره اتوبوس دربستی VIP مطرح شده و متاسفانه همین خوشنامی باعث سوء استفاده بعضی از همکاران ما شده است. بهترین راه برای اجاره اتوبوس، تماس با شماره تلفن ۲۴ ساعتی ما است. در هر ساعتی از شبانه روز که تماس بگیرید ما مراحل رزرو اتوبوس را برای شما در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهیم و اتوبوس دربستی را به محل شما اعزام می کنیم.

درباره واحد گشت تهران

چرا اجاره اتوبوس دربستی VIP؟

تجربه ما در ایاب و ذهاب دسته جمعی باعث شده یکی از بهترین سرویس های قابل ارائه برای رفت و آمد یعنی اجاره اتوبوس دربستی VIP را زنده نگه داریم. امنیت مسافرین و راحتی آن ها برای ما اولویت بالایی دارد. تمیزی اتوبوس ها و به موقع بودن ساعت رفت و آمد از بروکراسی های ما می باشد تا مسافرین با خیال راحت برنامه ریزی دقیق داشته باشند.

اتوبوس های ما که از دیر باز با نام واحد گشت شناخته می شود، اتوبوس های با کیفیت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران هستند که علاوه بر قدرت مانور بالا در مناطق شهری از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. به طور معمول اتوبوس های ما تا نزدیک ترین محل مورد نظر مشتری اعزام می شوند تا استفاده از اتوبوس حتی برای سالمندان و معلولین نیز ساده و آسان باشد. علاوه بر واحد گشت، سرویس اتوبوس دربستی VIP نیز با ویژگی های خاص خود یکی از خدمات پر مخاطب اتوبوس دربستی ما است.

اتوبوس های VIP ما با داشتن تهویه مطبوع عالی و صندلی های تختخواب شو می تواند گزینه مناسبی برای سفرهای طولانی با اتوبوس دربستی باشد.

در چه مواقعی از اتوبوس دربستی VIP استفاده کنیم؟

برای جابجایی گروه های تعداد بالا در رویدادهای مهم با مهمانان ویژه یا سفرهای طولانی این گزینه بسیار مناسب است. این اتوبوس ها مرتبا قبل از هر سرویس به صورت فنی چک می شوند و با راننده‌های مجرب امنیت مسافرین تضمین می شود. تمیزی این اتوبوس ها زبان زد مسافرین ما شده است و این سرویس را بسیار محبوب کرده است.